O nas

 

Oto historia dwóch sióstr z Podlasia…

Paulina jest entuzjastyczną dietetyczką i promotorka aktywnego trybu życia.

Karolina jest pasjonatką snowboardu i kitesurfingu, która na co dzień pracuje z liczbami.

Obie miały ten sam problem: nie mogły znaleźć idealnego dla nich kolagenu – smacznego, wysokiej jakości, który rozpuszcza się bez grudek, bez sztucznych aromatów, barwników, wypełniaczy i zagęszczaczy. Czyli prostego kolagenu, który z łatwością włączałby się do ich codziennych rytuałów.

Tak powstał pomysł na THE COLLAGEN CLUB. Nie w sali posiedzeń… lecz jako marzenie. Ich marzenie, aby powstał produkt, który im odpowiada w 100%.

Paulina i Karolina wzięły więc sprawy w swoje ręce. Testowały surowce z całego świata i po miesiącach eksperymentowania ze składnikami, w końcu zatwierdziły finalną recepturę.

Ich marzenie stało się rzeczywistością. Tak oto powstały pierwsze produkty THE COLLAGEN CLUB:

  • CLASSIC COLLAGEN

  • MATCHA COLLAGEN

  • BEAUTY COLLAGEN

THE COLLAGEN CLUB to nie tylko produkty na bazie kolagenu. To styl życia, który stał się częścią ich codziennych rytuałów, jednocześnie zapewniając korzyści dla dobrego samopoczucia.

Jaką wizję mają Paulina i Karolina?

FEEL GOOD & LOOK GOOD. To, że każdy z nas ma w sobie piękno, które trzeba pielęgnować. Bo zadbane ciało od środka, ma swoje odbicie na zewnątrz. 

Jeśli się zgadzasz, dołącz do klubu THE COLLAGEN CLUB i zacznij swoją przygodę z naszym kolagenem.

#jointhecollagenclub

THE COLLAGEN CLUB FEEL GOOD & LOOK GOOD

Skąd taki szał na kolagen?

Kolagen działa jak ćwiczenie – jak nie stanie się Twoim zwyczajem, nic w Twoim życiu się nie zmieni, i jutro będzie jak dziś.

W Japonii dawno temu zrozumieli, że bez wystarczających dawek kolagenu na co dzień, nie ma pięknej cery i zdrowych tkanek (szczególnie stawów). A my nie tylko chcemy zatrzymać proces starzenia (zmarszczki!), ale i chcemy być sprawni ruchowo i móc ćwiczyć jak najdłużej.

Zostało to udowodnione naukowo, że kolagen jest najbardziej powszechnym białkiem w królestwie zwierząt. Kolagen jest wszędzie w naszym ciele! A skoro już nikt nie je podrobów mięsnych regularnie, koniecznie musimy dbać o nasze zapasy kolagenu. I to musi być w sposób praktyczny na co dzień, tak aby łatwo można było to wdrożyć w nasz napięty grafik.